تبلیغات
مطالب جالب وخواندنی - نقش الازهر در ذبح شهید حسن شحاته
مطالب جالب وخواندنی
سرگرمی،تفریحی،اخبار،پزشكی،فوتبال،خوانندگان باحمایت گروه سالیجون
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : محمد شاهسونی
نویسندگان
نظرسنجی
نظرتون درباره وبلاگ من چیه؟

"راسم النفیس" از رهبران شیعی مصر تأکید کرد: جنایتی را كه علیه شیعیان استان الجیزه مصر صورت گرفت و منجر به شهادت علامه شحاته و سه‌ تن دیگر از یارانش شد، بازتاب سخنان تحریك‌آمیز فرقه‌ای "محمد مرسی" رئیس‌جمهور این كشور بود.

به گزارش مشرق، «راسم النفیس»، جنایتی را كه علیه شیعیان استان الجیزه مصر صورت گرفت و منجر به شهادت علامه شحاته و سه‌ تن دیگر از یارانش شد، بازتاب سخنان تحریك‌آمیز فرقه‌ای «محمد مرسی» رئیس‌جمهور این كشور توصیف كرد.

به گزارش ایکنا، راسم النفیس كه با شبكه سی‌ان‌ان عربی سخن می‌گفت، ضمن محکومیت شدید فاجعه شیعه‌كشی در روستای «ابومسلم» واقع در استان «الجیزه» مصر افزود: این اقدام تكفیری‌ها حاصل همان سخنان تحریك‌آمیز محمد مرسی، رئیس‌جمهور است كه اخیراً با شركت در گردهمایی سلفیون تكفیری و نشان‌ندادن عكس‌العمل به سخنان آنها در آن جلسه مبنی بر كافر بودن شیعیان، عملا چراغ سبزی را به اقدامات ضد‌شیعی تكفیری‌ها نشان داد و آن‌ها را به‌‌نوعی دعوت به چنین تهاجماتی كرد.

وی گفت که قتل شیعیان که دیروز در روستای ابومسلم در الجیزه رخ داد، در راستای جنایت‌های پاکسازی نژادی و کشتار جمعی است.

النفیس تأکید کرد که «محمد مرسی» رئیس جمهور مصر در این قضیه مسؤول است و اگر دست به اقدامی نزند از مسئولیت خود شانه‌خالی کرده و باید در برابر دادگاه کیفری بین‌المللی محاکمه شود.

وی همچنین با اشاره به عاملان این حادثه گفت: مسؤول اصلی ارتكاب چنین جنایت‌هایی گروهكی معلوم‌الحال از سلفیون بوده كه یك سال است، قصد دارد خانه یكی از شهروندان شیعی در طنطا را به آتش بكشد و در این میان تحریكات یك روزنامه مصری به شیعه‌ستیزی نیز بی‌تأثیر نبوده است.

راسم النفیس با توصیف فاجعه شیعه‌كشی به «جاهلیت معاصر» تصریح كرد: سخنان اخیر محمد مرسی مبنی بر قطع روابط با سوریه و سكوتی كه به منزله تأیید كافر‌دانستن شیعیان مصر تلقی شد، بدترین نوع فرقه‌گرایی بود كه رئیس‌جمهور مصر از خود نشان داد.

این فعال شیعی مصر در پایان گفت: شیعیان جزء تفكیك‌ناپذیر ملت مصر هستند و قطعاً نسبت به این حادثه دلخراش در سطح سیاسی از خود واكنش نشان خواهند داد و پای عاملان این جنایت شنیع را برای پاسخگویی به سازمان‌های مدافع حقوق بشر چه در داخل مصر و چه در خارج از كشور خواهند كشید.

شامگاه یكشنبه دوم تیرماه، گروهی از شیعیان كه به مناسبت نیمه شعبان در منزل یكی از شیعیان در روستای ابومسلم در الجیزه گردهم آمده بودند، توسط تعدادی از سلفی‌های تندرو هدف حمله قرار گرفته و در جریان ضرب و شتم این شیعیان چهار نفر از آنها از جمله شیخ حسن شحاته، از رهبران شیعه كشته شدند و مهاجمان اسباب و اثاثیه منزل را تخریب و خانه را به آتش كشیدند.

تروریست‌ها سر شیخ حسن شحاته را از بدن جدا کردند، سه تن دیگر نیز بر اثر ضربات متوالی حمله‌کنندگان جان خود را از دست دادند. تکفیری ها به این امر نیز بسنده نکرده و پیکرها را در خیابان ها بر روی زمین کشیده و دو پیکر را به آتش کشیدند.

به گزارش مشرق، دکتر "محمود جابر" استاد دانشگاه و اندیشمند شیعه مصر در گفت‎وگو با رسا، به تشریح جزئیات قتل چهار شیعه از سوی سلفی های این کشور پرداخت و گفت: بنده این جنایت را کاملاً مشاهده کردم. در حالی که شیخ حسن شحاته به همراه اهالی روستا برای برگزاری میلاد امام زمان(عج) آماده می‎شدند بیش از سه هزار تروریست تکفیری مسلح از صبح در روستا حضور یافته و با محاصره خانه‌ها به هیچ کس اجازه خروج از منزل را ندادند.

وی افزود: این حمله ساعت‌ها طول کشید و ما بارها با پلیس و نیروهای امنیتی تماس گرفتیم اما آنها تأکید داشتند که امنیت روستا در کنترل کامل است. پلیس نیز نه‌تنها هیچ عکس‌العملی از خود نشان نداد بلکه تعدادی از خودروها را نیز در اختیار حمله‌کنندگان قرار داد.

محمود جابر تصریح کرد: تروریست‌ها سر شیخ حسن شحاته را از بدن جدا کردند، سه تن دیگر نیز بر اثر ضربات متوالی حمله‌کنندگان جان خود را از دست دادند. تکفیری ها به این امر نیز بسنده نکرده و پیکرها را در خیابان ها بر روی زمین کشیده و دو پیکر را به آتش کشیدند.

استاد دانشگاه مصر، دولت را همدست جنایتکاران توصیف کرد و اظهار داشت: این جنایت از سوی تکفیری‌ها با همکاری دستگاه‌های دولتی رخ داد، زیرا با وجود این که فیلم‌های این جنایت منتشر شده و خبرنگاران نیز آن را مخابره کرده‌اند اما هیچ فردی بازداشت نشده است.

وی با اشاره به علاقه شدید شهروندان روستا به شیخ حسن شحاته، ادامه داد: مراسم میلاد امام زمان(عج) بیش از 10 سال است که در این روستا برگزار می‌شود و اهالی روستا به‌شدت دوستدار شیخ شحاته بودند. آنچه درباره حمله اهالی روستا به شیخ منتشر شد، کذب محض است و بنده کاملاً از رابطه بسیار نزدیک اهالی با این فقید آگاه بودم.

محمود جابر از مواضع الازهر در قبال تشیع به‌شدت انتقاد کرد و خاطرنشان ساخت: متأسفانه الازهری که هم‌اکنون پیام محکومیت صادر می‌کند بیش از یکسال است که در آتش فتنه می دمد. الازهر که به اعتدال و برادری اسلامی معروف بوده هم‌اکنون به عاملی برای فشار علیه تشیع مبدل شده است.

این اندیشمند شیعه مصر تأکید کرد: شیخ الازهر با متهم ساختن شیعیان به زدن اتهاماتی نظیر مزدوری جمهوری اسلامی ایران در این فتنه نقش داشت و بنده احتمال می‌دهم که این حمله به دستور شیخ الازهر رخ داده باشد.

وی بر پیگیری کامل حقوق شیعیان و قصاص جنایتکاران تأکید کرد و گفت: ما نمی‌خواهیم ماجرا به خشونت کشیده شده و جنجال بیافرینیم. ما از شیوه‌های قانونی برای قصاص جنایتکاران بهره می‌گیریم و با یاری‌گرفتن از دوستان داخلی و خارجی و سازمان‌های حقوق بشر از حق خود دفاع کرده و اجازه ضایع‌شدن خون شهدای‌مان را نمی‌دهیم.

محمود جابر با اشاره به درخواست دولت مصر مبنی بر عدم برگزاری مراسم سوگواری برای شهدای این جنایت، بیان داشت: شیخ شحاته و شهدای شیعه به درخواست دستگاه‌های امنیتی مصر بدون هیچ مراسمی به خاک سپرده شدند. ما نمی‌خواهیم این فتنه ادامه یابد، بلکه با مجازات عاملان این جنایت درصدد خاموش ساختن آتش فتنه هستیم.

چهار شیعه مصری که به طرز وحشیانه‌ای توسط سلفی‌ها به قتل رسیدند، تشییع شدند.

به گزارش مشرق به نقل از فارس، امروز 4 نفر از شیعیان مصری که در حمله دو روز قبل سلفی‌ها در نزدیک قاهره کشته شده بودند، تشییع شدند.

سه نفر از آنها در مسجد «سیدة نفیسة» در مرکز قاهره و در سایه خشم مردم از جنایت سلفی‌ها تشییع شدند و یک تن دیگر نیز در استان بحیرة در شمال مصر تشییع شد.

شیخ حسن شحاته از رهبران برجسته شیعیان مصر به همراه برادرش در حمله تعدادی از سلفی‌ها به منزلش در روز یکشنبه کشته شد و دو تن دیگر نیز از شاگردان و همراهان وی بودند.

پس از این حادثه موجی از خشم و انزجار عمومی از اقدام سلفی‌ها مصر را فراگرفت و اکثر نهادهای سیاسی و مذهبی این کشور، کشتن شیعیان را محکوم کردند.

پس از انقلاب مصر با به قدرت رسیدن اخوان المسلمین، سلفی‌ها که متحد حزب حاکم بودند، قدرت زیادی به دست آوردند و تلاش گسترده‌ای برای دامن زدن به اختلافات مذهبی در این کشور آغاز کردند.


به گزارش مشرق، تعداد زیادی از اراذل و اوباش مصری با تحریک گروه های تکفیری و سلفی این کشور با حمله به مراسم میلاد امام زمان(عج) در "جیزه" در نزدیکی قاهره، دانشمند مستبصر مصری «شیخ حسن شحاته» و چهار تن دیگر از پیروان اهل بیت(ع) را به طرز فجیعی به شهادت رساندند.

آنچه در پی می آید صحنه های دلخراش حمله به این شیعیان مظلوم است. دیدن این فیلم به افراد زیر 18 سال و بیمارانی که ناراحتی قلبی دارند، توصیه نمی شود.


نوع مطلب : وهابیت، 
برچسب ها : مقالات، وهابیت، سیاسی، مطالب جالب وخواندنی، محمدشاهسونی،
لینک های مرتبط :
محمد شاهسونی
دوشنبه 27 آبان 1392
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 11 و 15 دقیقه و 02 ثانیه
وای، این پست خوشایند است، خواهر جوانم
در حال تجزیه و تحلیل این چیزها است، بنابراین من قصد دارم او را تحویل.
جمعه 4 اسفند 1396 ساعت 02 و 23 دقیقه و 25 ثانیه
وب سایت فوق العاده کلی اطلاعات مفید اینجا ست.
من آن را به چند friend ans ارسال می کنم علاوه بر اشتراک گذاری
در خوشمزه است و طبعا، به خاطر تلاشتان از شما تشکر میکنم!
دوشنبه 30 بهمن 1396 ساعت 20 و 48 دقیقه و 18 ثانیه
من خواننده منظم هستم، چگونه همه شما هستم؟ این
قطعه ای از نوشته شده در این وب سایت واقعا صادق است
چرت زدن
شنبه 25 آذر 1396 ساعت 22 و 46 دقیقه و 09 ثانیه
شما در واقع یک وب مستر درست هستید. بارگذاری وب سایت
سرعت باور نکردنی است این نوع احساس شماست
انجام هر گونه ترفند متمایز. علاوه بر این، محتویات masterwork هستند.
شما یک کار فوق العاده در این موضوع انجام داده اید!
سه شنبه 21 آذر 1396 ساعت 18 و 56 دقیقه و 47 ثانیه
سلام! من این را درک می کنم، نوعی موضوع غیرممکن است، اما لازم است که بپرسم.

آیا مدیریت یک وب سایت معتبر مانند شما نیاز به مقدار زیادی از کار دارد؟
من به طور کامل برای اجرای یک وبلاگ کاملا جدید هستم اما هر روز در دفتر خاطراتم بنویسید.
من می خواهم یک وبلاگ بنویسم تا بتوانم تجربه خودم را به اشتراک بگذارم
و افکار آنلاین. لطفا به من اطلاع دهید اگر ایده یا راهنمایی دارید
برای صاحبان وبلاگ جدید مشتاق نام تجاری جدید. قدردانی آن
چهارشنبه 15 آذر 1396 ساعت 19 و 06 دقیقه و 12 ثانیه
من فکر می کنم مدیر این وب سایت در واقع سخت تلاش می کند
از وب سایت خود، به عنوان در اینجا هر ماده مواد با کیفیت است.
پنجشنبه 18 آبان 1396 ساعت 18 و 23 دقیقه و 06 ثانیه
من رفته بودم به برادر کوچکم اطلاع بدهم که او نیز باید پرداخت کند
بازدید از این وبلاگ به صورت منظم برای به روز شدن از آخرین گزارشات.
شنبه 13 آبان 1396 ساعت 19 و 49 دقیقه و 24 ثانیه
شما در واقع به نظر شما بسیار آسان است، اما من این موضوع را واقعا چیزی می دانم که فکر می کنم هرگز درک نمی کنم.
این بیش از حد پیچیده و بسیار گسترده ای برای من به نظر می رسد. من منتظر هستم
پست بعدی شما، من سعی خواهم کرد تا آن را قطع کنم!
شنبه 13 آبان 1396 ساعت 19 و 47 دقیقه و 44 ثانیه
چیزی که من نمی فهمم این است که آیا به حقیقت گفته می شود که شما چگونه هستید
در حال حاضر نه واقعا بسیار هوشمندانه تر از شما ممکن است ترجیح داده شود
اکنون. شما خیلی هوشمند هستید بنابراین شما به نحو قابل توجهی در ارتباط با این موضوع واقف هستید، من را در من تولید کردید
نمایش آن را از بسیاری از زوایای متنوع تصور کنید. به نظر نمی رسد که زنان و مردان شبیه به آن باشند
این چیزی است که با زن تقدیر انجام می شود! مواد غذایی شما برجسته است.
همیشه از عهده اش بر آیید!
شنبه 13 آبان 1396 ساعت 19 و 12 دقیقه و 44 ثانیه
آیا می توانم بگویم که امداد کشیدن کسی که در واقع چه چیزی را درک می کند می گوید
در حال صحبت کردن در مورد وب هستند. شما در واقع می دانید که چگونه یک مشکل را برای روشن شدن و اهمیت آن ایجاد کنید.
مردم بیشتر باید این را بررسی کنند و در این قسمت از داستان را درک کنند.

من نمی توانم باور کنم که محبوب تر نیستم زیرا شما مطمئنا هدیه ای دارید.
شنبه 13 آبان 1396 ساعت 19 و 02 دقیقه و 14 ثانیه
در حقیقت شما با ارائه خود به راحتی ظاهر میشوید، اما من در پیدا کردن
این موضوع واقعا یک چیز است که من فکر می کنم به هیچ وجه
فهمیدن. این نوع احساس بسیار پیچیده و بسیار بزرگ برای من است.

من نگاهی به پست بعدی شما می کنم، سعی می کنم در مورد او تصمیم بگیرم
آی تی!
دوشنبه 8 آبان 1396 ساعت 20 و 32 دقیقه و 54 ثانیه
WOW just what I was looking for. Came here by searching for نقش
دوشنبه 8 آبان 1396 ساعت 12 و 43 دقیقه و 23 ثانیه
من واقعا خوشحال هستم که به این پست های صفحه وب نگاه کنیم که حاوی اطلاعات بسیار مفیدی هستند، برای تشکر
ارائه این داده ها.
دوشنبه 8 آبان 1396 ساعت 03 و 51 دقیقه و 26 ثانیه
سلام با استفاده از وردپرس برای پلت فرم سایت شما؟
من به وبلاگ دیجیتال جدید هستم، اما من سعی می کنم شروع کنم و خودم را ایجاد کنم. آیا شما نیاز به هر تخصص برنامه نویسی HTML دارید تا خودتان را ایجاد کنید
وبلاگ خود؟ هر گونه کمک خواهد شد بسیار قدردانی!
دوشنبه 8 آبان 1396 ساعت 03 و 46 دقیقه و 44 ثانیه
من از آن لذت می برم که معمولا بچه ها هستند. این نوع
کار هوشمندانه و قرار گرفتن در معرض! کارهای خوب را ادامه دهید
بچه ها من شما را به وبلاگ من اضافه کرده ام.
دوشنبه 8 آبان 1396 ساعت 03 و 40 دقیقه و 43 ثانیه
تحسین پشتکار شما را در وبلاگ خود قرار داده و
اطلاعات دقیق شما ارائه شده است خوب است که آمده باشیم
در هر وبلاگ یک بار در یک زمان است که همان قدیمی نیست
مواد مجدد خواندن عالی! من سایت خود را نشانه گذاری کرده ام و از جمله آنها هستم
خوراک RSS شما به حساب Google من است
دوشنبه 8 آبان 1396 ساعت 03 و 06 دقیقه و 02 ثانیه
برادر من توصیه کرد که من احتمالا این وبسایت را دوست دارم.
او یک بار کاملا درست بود. این ارسال واقعا روزم را ساخت.
شما نمیتوانید به راحتی در نظر بگیرید که چگونه زمان زیادی برای این اطلاعات صرف کرده بودم!
متشکرم!
شنبه 29 مهر 1396 ساعت 18 و 05 دقیقه و 07 ثانیه
بیشتر بنویسید، این همه چیزی است که باید بگویم. به معنای واقعی کلمه، به نظر میرسد که شما بر روی ویدیو به آن تکیه کنید
نقطه خود را شما آشکارا می دانید که چه چیزی در مورد شما صحبت می کنید
چرا اطلاعاتتان را فقط در هنگام ارسال فیلم به اطلاعاتتان تلف میکنند
سایت شما زمانی که شما می توانید به ما چیزی آموزنده برای خواندن؟
یکشنبه 16 مهر 1396 ساعت 18 و 21 دقیقه و 22 ثانیه
پست خوب من این وبلاگ را به طور مداوم بررسی کردم و من
تحت تاثیر قرار گرفتم اطلاعات فوق العاده مفید به طور خاص
آخرین بخش :) من برای اطلاعات بسیار زیادی از آن مراقبت می کنم. من برای مدت طولانی به دنبال این اطلاعات خاص بودم.
سپاس و موفق باشی.
دوشنبه 13 شهریور 1396 ساعت 09 و 29 دقیقه و 14 ثانیه
Very good article! We are linking to this great article
on our website. Keep up the great writing.
دوشنبه 16 مرداد 1396 ساعت 01 و 08 دقیقه و 02 ثانیه
I like it when folks get together and share views.
Great website, keep it up!
جمعه 13 مرداد 1396 ساعت 19 و 49 دقیقه و 49 ثانیه
What's up to every body, it's my first go to see of this web site; this website carries amazing and in fact fine material in favor of visitors.
سه شنبه 29 فروردین 1396 ساعت 14 و 36 دقیقه و 18 ثانیه
I am really enjoying the theme/design of your weblog.

Do you ever run into any internet browser compatibility issues?

A handful of my blog audience have complained about
my website not working correctly in Explorer but looks great
in Chrome. Do you have any suggestions to help fix this issue?
چهارشنبه 23 فروردین 1396 ساعت 22 و 21 دقیقه و 59 ثانیه
After checking out a few of the blog posts on your site, I honestly like your technique of writing a blog.
I saved as a favorite it to my bookmark webpage list
and will be checking back in the near future. Please check out my web site
as well and let me know how you feel.
شنبه 19 فروردین 1396 ساعت 19 و 04 دقیقه و 47 ثانیه
If you would like to grow your know-how just keep visiting this web site and be updated with the latest gossip posted here.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی

Top Blog
وبلاگ برتر در تاپ بلاگر


.::code new music::.
.:!code new musicسفارش اهنگ  كلیك كن!:.